מצודה הוצאה לאור, מרכזת תחת קורת גג אחת מגוון שרותים ופתרונות, הנדרשים להפקה של חומר פרסומי ,עיתונים ,ספרים , חומרי הדרכה ועוד. החטיבה מתמחה בהספקת שירותים אילו ללקוחות מעולם האבטחה, הבטיחות והחירום בישראל .

חטיבת ההוצאה לאור עוסקת בשלושה תחומים עיקריים : הפקה עצמית של מס' כתבי עת בראשם מגזין מצודה ומצודה טק ופעמיים בשנה אנו מפיקים גם את מגזין מצודה טקטיקאל לעולם הנשק . התחום השני הינו שירותי הפקה של חומרים מודפסים עבור לקוחותינו החל משירותי כתיבה של חומר פרסומי ומקצועי , שירותי גרפיקה ודפוס . התחום השלישי הינו פרסום בשלל הפלטפורמות המודפסות של כתבי העת ומוצרי הדפוס האחרים אותם אנו מפיקים.

מצודה הוצאה לאור גם מתמחה בהפקת ודפוס של עיתוני חברה , ברושורים וקטלוגים ולאחרונה הפיקה את הספרה הראשון "בעל כורחם –סיפור גבורה של אנשי אבטחה ".

קרא עוד >

מצודה הוצאה לאור לגוו
קרא עוד -


מצודה מדיה 

במהלך העשור האחרון הפכה קבוצה מצודה פתרונות פרסום ומדיה או בשמה המקצועי "מצודה מדיה" לפלטפורמת הפרסום והחשיפה הגדולה בישראל לעולם האבטחה בטיחות וחירום וזאת בזכות מס' מיזמים ופעילויות אותם הובילה חטיבת ההוצאה לאור :

מגזין מצודה ומצודה- טק

בראש הרשימה עומדים מגזין "מצודה" ומגזין מצודה –טק" המודפסים והדיגיטליים עם קהל קוראים של מעל 12,000 מינויים. הקבוצה גם הקימה ומפעילה עמוד הפייסבוק ייעודי לקהל קוראי המגזין , לו מעל 25,000 עוקבים. פלטפורמות אילו מאפשרות לנו להציע ללקוחותינו מגוון רחב של אפשרויות פרסום וחשיפה , החל ממגוון רחב של מודעות פרסום דרך כתבות תדמית על החברה סקירה של מוצר או שירות וכמובן כתבות מקצועיות המבססות את הלקוח כמומחה תוכן בתחומו.

קמפיין פרסומי

לקמפיין פרסומי מס' מטרות , החל מחשיפה או חיזוק של מותג דרך חשיפה של מוצר , שירות או מבצע. קמפיין מוצלח מסתיים במכירות או בפניות "לידים" שבעתיד יניבו מכירות . פרסום בכתבי העת של מצודה מבטיח חשיפה רחבה ואיכותית המניבה תוצאות . לפרטים נוספים בנושא הנך מוזמן לפנות לחטיבת השיווק והפרסום של הקבוצה אש יחשפו אותך למגוון רחב של אפשרויות. אך לפני שיוצאים במסע פרסום יש לבצע שלוש פעולות חשובות : תכנון, תקצוב והקמת תשתיות.

תכנון ותקצוב שיווקי

תכנון נכון ומקצועי של הקמפיין השיווקי יסייע בבניית אסטרטגיה וקביעת יעדים ואף יסייע לבחור במדיות הנכונות לפרסום וחלוקה נכונה של התקציב. בדיוק למטרה זו הוקמה חטיבת התכנון שתשמח לסייע לך בגיבוש נושאים אילו .כמו כן ,יש להכין את התשתיות ובמקרה של חטיבת ההוצאה לאור מדובר על הכנת מודעות וכתיבת כתבות מקצועיות ותדמיתיות ,בנושאים אילו הנכם מוזמנים לפנות למחלקת שירותי הכתיבה ולמחלקת שרותי הגרפיקה של החטיבה שישמחו לסייע. לקבלת סיוע בגיבוש מערך שיווקי ופרסומי רב ערוצי הינכם מוזמנים לפנות לחטיבת הפרסום והשיווק של הקבוצה.

נכון להיום ,כוללת החטיבה שלוש מחלקות מרכזיות: שרותי כתיבה ,שרותי גרפיקה ופתרונות הפקה ודפוס.

חזון – מצודה הוצאה לאור, שמה לה למטרה לשמש כמובילה מקצועית, בכל תחומי העשייה בהם היא פועלת. החטיבה מקדישה משאבים רבים ,במטרה לשפר ולהרחיב את סל השירותים הקיים ולפתח פתרונות חדשניים ופורצי דרך בכל תחומי ההוצאה לאור ,על מנת להעלות את אפקטיביות החשיפה של לקוחותיה.

נשמח לעמוד לרשותכם

אורית פרנקו – דהן – מנהלת "מצודה הוצאה לאור"


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.