מצודה שירותי נגישות מציעה עבורכם ליווי מקצועי של הנגשת המבנים ובכלל. החברה מעניקה את שירותיה לרשויות מפעלים, מוסדות, רשתות וחברות בכל סדר גודל המבקשות לקבל מענה מהיר ומקצועי העומד בסטנדרטים גבוהים של איכות. לחברה ניסיון רב בביצוע פרויקטים בתחום הנגישות.

מיפוי: הכנת מיפוי יסודי של בתי העסק לפי הפרמטרים הנדרשים.

סקר נגישות: בחינת הפערים בין מצב קיים לתקנות הנדרשות והוצאת דו"ח.

תכניות עבודה: הכנת תוכנית עבודה בהתאם ללו"ז הנדרש בתקנות.

ליווי מקצועי: התהליך כולו בליווי מורשה נגישות מוסמך.

פתרונות: מתן הצעה לפתרונות נגישות מבנים בהתאם לדרישת התקנות ולנתוני מבנים.

ביצוע ופיקוח: ליווי ביצוע בשטח, כולל קשר עם ספקים וקבלנים ופיקוח על ביצוע בהתאם לתוכניות.

החברה מעניקה את שירותיה לרשויות מפעלים, מוסדות, רשתות וחברות בכל סדר גודל המבקשות לקבל מענה מהיר ומקצועי העומד בסטנדרטים גבוהים של איכות.
לחברה ניסיון רב בביצוע פרויקטים בתחום הנגישות.

חברת מצודה נגישות מבצעת עבודות הנגשה נרחבות תוך מענה מלא ויסודי בהתאם לתוכניות ומסגרת התקציב אשר הוגדרה מראש תוך תאום מלא עם יועצי נגישות ,
הצוות המקצועי
 הינו צוות מיומן בעל ניסיון רב בביצוע פרויקטים ובישום מהיר, תוך הקפדה על התקנים המחמירים ביותר, במסגרת לוח זמנים מסודר ובתאום מלא בין הצוותים השונים.

ביוני 2012 נכנסו לתוקף תקנות המחייבות ביצוע התאמות נגישות לנכים בבניינים ציבוריים קיימים.

על פי תקנות אלו כל מבנה או נותן שרות הנמצא במבנה אשר קיבל היתר בניה לפני אוגוסט 2009 מחוייב להיות מותאם ונגיש לאנשים עם מוגבלות,
בהתאם ל"תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמת נגישות למקום ציבורי שהוא בניין קיים) תשע"ב-2011" ,מהווה חלק מ"חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות תשנ"ח-1998".

התקנות מפורסמות באתר "הנציבות לאנשים עם מוגבלויות" שבמשרד המשפטים והינן נוגעות בעיקר בהיבטים הפיזיים של הנגישות ובכלל זה: חניות, דרך נגישה, מדרגות, כבישים, מעליות, הכוונה, אמצעי עזר לכבדי ראייה ושמיעה, שירותי נכים ועוד.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.