חטיבת הייעוץ והתכנון


חטיבת הייעוץ והתכנון לעולמות האבטחה, מספקת לחברות וארגונים בתחומים אלו שירותי ייעוץ ותכנון במגוון רחב של תחומי התמחות. החברה מעסיקה את מיטב היועצים הקיימים בישראל אשר ילוו את הלקוח משלב האפיון ועד שלב הרישוי, ההקמה והתפעול.

קרא עוד >מחלקות החטיבה


התמחות דיסציפלינארית

החברה פועלת מזה למעלה משני עשורים במגוון רחב של דיסציפלינות: אבטחה פיזית וחמושה, פתרונות מיגון, טכנולוגיות אבטחה ובטיחות, מערכות שו"ב וחדרי בקרה, מניעת פחת, מהימנות עובדים, אבטחת מידע וסייבר, אבטחת שרשרת ההספקה ,ניהול קהל crowd management גיוס וניהול עובדים ועוד.

התמחות מגזרית באבטחה

יש האומרים שאבטחה היא אבטחה, אך אנו מובילים גישה שונה, הרואה בכל מגזר תחום עיסוק מקצועי שונה, המחייב ידע וניסיון הן בתחום האבטחה, אך לא פחות חשוב במגזר אותו הוא משרת. אי לכך מעמידה קבוצת הסמת לרשות לקוחותיה גם יועצים מגזריים היודעים להתאים את פתרונות האבטחה לכל מגזר, על מנת לאפשר רציפות פיקודית נכונה המותאמת לאופי העסק ולרמת השירות הנדרשת עבור העובדים, האורחים, הספקים והלקוחות.

הסמת פתרונות תכנון ויועץ ,מציעה את שירותיה למגוון רחב של לקוחות; יזמים ואדריכלים, חברות ניהול פרויקטים, חברות ניהול ומנהלים וחברות אבטחה בטיחות וחירום.

נכון להיום, כוללת החטיבה שלוש מחלקות עיקריות: שרותי יעוץ ותכנון, מחלקת רישוי ונגישות, ומחלקת פיתוח הדרכה.

חזון חטיבת פתרונות הייעוץ והתכנון: החטיבה שמה לה למטרה לשמש כמובילה מקצועית בכל תחומי העשייה בהם היא פועלת. החטיבה מקדישה משאבים רבים למחקר ופיתוח, במטרה לשפר את הקיים ולהוביל פתרונות חדשניים ופורצי דרך עבור לקוחותיה.

נשמח לעמוד לשרותכם בכל עת,
עירד גיל - מנכ"ל הקבוצה


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.